VINYES OCULTS GRAN MALBEC 2017

Skladem
Značka: VINYES OSCULT
1 720 Kč
Kategorie: NOVINKY
vino 1 1
Tip

Sytě fialová barva. Intenzivní a svěží, připomínající černé ovoce, fialky a mátu. Vůně vanilky a hořké čokolády poskytované sudem jsou v dokonalé rovnováze s deskriptory odrůd.
Vynikající symetrie mezi kyselinkou, alkoholem a kulatými a zralými taniny definují živé víno se spoustou osobnosti. Trvalý a svůdný závěr.
I když se dá pít ihned po otevření láhve, důrazně se doporučuje otevřít láhev alespoň půl hodiny před zahájením pití. Dobrou alternativou je podávání v pohárech, které vám umožní vyjádřit se s každou sklenkou více a více.

 

VINAŘSKÁ OBLAST: Tunuyán, Mendoza, Argentina.

 
ZRÁNÍ: 12 měsíců ve francouzských dubových sudech 
 
ODRŮDA: 100% Malbec
 
       Alk.14,5%
 
Deep purple color. Intense and fresh, reminiscent of black fruits, violets and mint. The vanilla and dark chocolate aromas provided by the cask are in perfect balance with the varietal descriptors. Excellent symmetry between acidity, alcohol and round and ripe tannins define a lively wine with lots of personality. A persistent and seductive finish. Although it is possible to drink immediately after opening the bottle, it is strongly recommended to open the bottle at least half an hour before starting to drink. A good alternative is serving in glasses, which allow you to express yourself more and more with each glass.
 
 
VINEYARDS: located inTunuyán, Mendoza, Argentina.
 
AGEING: 12 months in first use french oak barrel
 
WINE VARIETY: 100% Malbec
 
       Alc. 14,5%
Zpět do obchodu