GIN Hilbing

"Pět generací věnujících se výrobě kvalitních nápojů."

 

En 1870 přijel Pablo Loos do Argentiny z Německa; Spolu s Dr. Pougetem založili první zemědělskou školu v Mendoze. Mezi jinými věcmi Pablo Loos studoval chování andského větru zvaného Zonda a jeho vliv na přirozené rozložení vody v regionu, což je pro producenty ovoce a zeleniny v provincii velmi důležité. Na konci devadesátých let 19. století zetě Dr. Loos, Juan José Gaspar Hilbing, také německého původu, zasadil prvních 400 hektarů odrůdy Malbec, která je dnes emblematickou odrůdou Argentiny.

Založil vinařství "La Alemana" s kapacitou 15 milionů litrů a měl vlastní odbočku železnice k distribuci vína po celé zemi.

Později, v roce 1922, přijel do Argentiny Mendozy Fritz Wiebe, pivovarský mistr; Otto Bemberg ho najal, aby spustil největší pivovar v Argentině, "Quilmes-Andes".

Výsledkem spojení těchto rodin se narodil Rolando Hilbing, který se stal prvním Destilátorem v Argentině a spolu se svým synem Walterem vytvořil destilerii Hilbing Franke.

Skladem
Značka: Hilbing
1 640 Kč
Kategorie: NOVINKY

Vycházející z historické receptury staré 140 let a z kreativního talentu Mastra Destilatéra Rolandu Hilbingovi. Vynikající kombinace pěti vybraných přírodních botaniků dodává Hilbing Ginu harmonii v aromatu a charakteristickou chuť.

 

  • Svěží jalovcové bobule z Patagonie.
  • Hroznové hrozinky Malbec.
  • Okvětní lístky divokých růží z úpatí hor v Mendoze.
  • Pražená semínka koriandru z regionu pampy.
  • Lipové květy ze stoletých stromů z otcova domu Hilbingů.

Vycházející z historické receptury staré 140 let a z kreativního talentu Mastra Destilatéra Rolandu Hilbingovi. Vynikající kombinace pěti vybraných přírodních botaniků dodává Hilbing Ginu harmonii v aromatu a charakteristickou chuť

Zpět do obchodu